Oddiel mládeže / Výsledky z pretekov

Rok 2013

Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéri, 5. ročník
09.02.2013, Bratislava, hala Mladosť

Ženy 1000m Veronika Danišová, 1.miesto
Ženy 200m   Veronika Danišová, 1.miesto

Juniori 200m Martin Antol, 2.miesto rozjazda / nepostúpil do finále

Muži nereg. 200m Jozef Vasilko, 1.miesto

 

Jarné preteky – 1.ročník
04.05.2013, Piešťany,. Sĺňava

K1 kadeti 2000m  Marek Mansell, 14.miesto / 18 lodí

K1 juniori 4000m Martin Antol - 6.miesto / 10 lodí
K1 juniori 4000m Jonáš Michoněk  - 8.miesto / 10 lodí

K1 ženy 4000m   Veronika Danišová, 1.miesto

 

Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
01.-02.06.2013, Nováky, Jazero

K1 juniori 5000m Martin Antol - 11.miesto / 15 lodí
K1 juniori 5000m Jonáš Michoněk  - 13.miesto / 15 lodí

K2 juniori 5000m Martin Antol – Daniel Moravík  - 6.miesto / 7 lodí

 K1 ženy 4000m   Veronika Danišová, 2.miesto

 

Šamorínsky pohár, 19. ročník
15.-16.06.2013, Šamorín, jazero Lagúna

K1 12-ročné 2 km  Miriam Hanúsková - 12.miesto / 18 lodí  

K2 12-ročné 200m Miriam Hanúsková – 5.miesto rozjazda / nepostúpila do fin. / 15 lodí

K1 10-roční 2 km  Tomáš Rozsypal, 10.miesto / 16 lodí

K1 10-roční 200m Tomáš Rozsypal, 5.miesto

K1 kadeti 200m Marek Mansell, 4.miesto rozj. / nepostúpil do finále / 27 lodí

K1 juniori 200m Martin Antol – 5.miesto semifinále / nepostúpil do finále / 16 lodí

K1 juniori 200m Jonáš Michoněk – 5.miesto rozjazda / nepostúpil do finále / 16 lodí

 

Quadrathlon Týn n.V. (Majstr. sveta + 5.k. svetový pohár)
23.06.2013, Týn nad Vltavou 

M - Youths 16-17     Martin Antol                      1.miesto

M - Youths 16-17     Jonáš Michoněk                 2.miesto

W – U23                 Veronika Danišová             3.miesto

 

Novácka päťstovka, 41. ročník
06.–07.07.2013, Nováky, Jazero

K1 juniori 500m Martin Antol - 6.miesto medzijazda / nepostúpil do finále / 21

K1 juniori 200m Martin Antol - 6.miesto medzijazda / nepostúpil do finále / 21

K2 juniori i 500m Martin Antol – Ondrej Kotras (TTS)  - 6.miesto finále / 9 lodí

K2 juniori i 200m Martin Antol – Ondrej Kotras (TTS)  - 5.miesto finále / 9 lodí

K1 juniori 500m Jonáš Michoněk - 6.miesto medzijazda / nepostúpil do finále / 21

K1 juniori 200m Jonáš Michoněk - 6.miesto medzijazda / nepostúpil do finále / 21

 

MSR žiaci/žiačky:

K1 12-ročné 2 km Miriam Hanúsková - 12.miesto / 17 lodí

K2 12-ročné 2 km Miriam Hanúsková – Petra Izáková    6.miesto / 14 lodí

K1 10-roční 2 km Tomáš Rozsypal - 17.miesto / 17 lodí

K1 10-roční 2 km Tomáš Rozsypal - 17.miesto / 17 lodí

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------