Zažili sme / Sústredenia / Krahule - 1. ZIMNÉ SÚSTREDENIE

Dátum akcie: 2. január 2011 – 9. január 2011

Autor fotografií: Milan Fiedler

Miesto konania: Krahule pri Kremnici

Prvý zimný tábor tábor vodáckej mládeže Dunajklubu v r. 2011 sa konal tento raz na Krahuliach, čo je zmena oproti minulým rokom. Chata na Skalke nie je v prevádzke, tak sme našli nové riešenie v už osvedčenej oblasti. Z Krahúl je totiž na Skalku asi 8 km autom.

Ubytovanie bolo výborné – v Penzióne Stred Európy – s nezvyčajným komfortom na naše zvyklosti (priestranné izby, veľká kúpelňa na izbe, LCD televízor). Stravovanie takisto výborné, v susednom pavilóne cca 50m od ubytovania. Lyžiarsky svah so 4-sedačkou a 3 vlekmi hneď vedľa chaty. Čo viac si možno priať. Vyhovovalo to hlavne rodinným skupinám -  Kelešiovcom a Pirovitsovcom. Trénujúcej mládeži takisto, lebo po náročnom doobedňajšom bežkárskom tréningu na neďalekej Skalke mohla poobede šantiť na zjazdovkách a snowboarde a zdokonaľovať sa aj v tejto oblasti. Bolo dokonca aj večerné lyžovanie a nevynechali sme ani sauny a posilňovňu v Relax centre na Skalke.

Možno že sme založili novú tradíciu lodeničných lyžovačiek. Rodinná časť tvorila väčšiu časť výpravy, až 13 osôb, kanoistickú časť tvorilo 6 osôb. T.j. 19 ľudí za Dunajklub, čomu sa veľmi tešíme.

Pridáte sa na budúci rok ?

 Január 2011, Milan Fiedler

Fotografie z akcie

Na bežkovom štadióne na Skalke
Oddych v stope
Tu sa to volá Kiar 1
Zamrznutá panoráma štadiónu
Večer na izbe
Masérsky kútik
Apetít alebo únava ?
Na punči v lyžiarskom bare
Účastníci zájezdu (a to nie sú všetci)
Ranná rozcvička
V posiľňovni
Relax po náročnom tréningu
Úprava výstroja
Lyžovanie nad oblakmi
Na Krahulskej sedačke